Tomasz Sułkowski

prawnik

Wspieram przedsiębiorców w bezpiecznym prowadzeniu biznesu. A w branży budowalnej pomagam w tworzeniu bezpiecznych umów kontraktowych, zarówno dla wykonawców, jak i zamawiających...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O blogu

Między młotem a kowadłem to blog skierowany głównie do osób działających w branży budowlanej. Dlatego też jeżeli jesteś przedsiębiorcą, bądź po prostu interesuje Cię tematyka – to świetnie trafiłaś/eś.

Jak przetrwać w branży budowlanej i odnieść sukces?

To pytanie zadaje sobie pewnie większość z nas. Ten blog jest miejscem, w którym będę starał się udzielić na nie odpowiedzi, przekazując informacje w lekki i przystępny dla każdego sposób.

Znajdziesz tu ciekawostki z obszarów związanych przede wszystkim z prawem budowlanym, prawem zamówień publicznych oraz szeroko pojętym procesem inwestycyjnym.

Jak zapewne wiecie – nie ma jednego prostego przepisu na rozwiązanie danego problemu w “budowlance”, jednak wieloletnia praktyka wraz ze znajomością fundamentalnych aspektów teoretycznych, mogą stanowić nieocenione wsparcie w podejmowaniu kluczowych decyzji.

Serdecznie zachęcam Cię zatem do aktywnego śledzenia wpisów oraz komentowania zamieszczanych treści. A w razie potrzeby zachęcam Cię do kontaktu>>

***