Tomasz Sułkowski

prawnik

Wspieram przedsiębiorców w bezpiecznym prowadzeniu biznesu. A w branży budowalnej pomagam w tworzeniu bezpiecznych umów kontraktowych, zarówno dla wykonawców, jak i zamawiających...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Artykuł w czasopiśmie Biuletyn Euro Info

Tomasz Sułkowski14 lipca 2021Komentarze (0)

Artykuł w czasopiśmie Biuletyn Euro InfoDrodzy czytelnicy!

Mam przyjemność poinformować, iż w czasopiśmie Biuletyn Euro Info, wydawanym przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, właśnie ukazał się mój kolejny artykuł.

Jest mi niezwykle miło, że mogłem w pewnien sposób mogłem przyczynić się do powstania kolejnego numeru czasopisma traktującego o rozwoju firm na rynkach UE.

W zamieszczonym artykule jest mowa o przedmiotowych środkach dowodowych i związanymi z tym regulacjami w Prawie Zamówień Publicznych.

W tekście uwypuklam zmiany jakie zostały wprowadzone nową ustawą, porównując je jednocześnie ze starym stanem prawnym.

Zatem jeżeli jesteś zainteresowany tym tematem i chcesz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie przedmiotowych środków dowodowych, koniecznie kliknij w link https://www.parp.gov.pl/

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Prawa Gospodarczego i Budowlanego Tomasz Sułkowski w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Prawa Gospodarczego i Budowlanego Tomasz Sułkowski w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: