Tomasz Sułkowski

prawnik

Wspieram przedsiębiorców w bezpiecznym prowadzeniu biznesu. A w branży budowalnej pomagam w tworzeniu bezpiecznych umów kontraktowych, zarówno dla wykonawców, jak i zamawiających...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Skuteczne zarządzanie robotami budowlanymi oraz inwestycjami – seminarium

Tomasz Sulkowski12 marca 2019Komentarze (0)

Dnia 07.03.2019 r. miałem przyjemność uczestniczyć w XII Śląskim Seminarium Budowlanym organizowanym przez Śląską Izbę Budownictwa  oraz Śląską Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Katowicach. Podczas wspominanego wydarzenia, poprowadziłem krótki wykład na temat: Skuteczne zarządzanie robotami budowlanymi oraz inwestycjami.

W seminarium brało udział wiele osób związanych z branżą budowlaną. Podczas pierwszego dnia wydarzenia poruszono wiele ciekawych, zróżnicowanych kwestii takich jak – między innymi:

  • nowoczesne technologie w budownictwie,
  • ochrona odgromowa,
  • bezpieczeństwo pracy na budowie,
  • procedura przekształcenia użytkowania wieczystego w prawo własności, czy też
  • obowiązki pracodawców powstałe w związku z wprowadzeniem Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Seminarium było świetną okazją do wymiany doświadczeń oraz dyskusji na wiele tematów z branży budowlanej. Poniżej zdjęcia z mojego przemówienia:

Tomasz Sułkowski na seminarium Zarządzanie robotami budowlanymi

*****

Na pewno zainteresuję Cię także:

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski Sp. j. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski Sp. j. z siedzibą w Bytomiu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sulkowski@kancelariagravis.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: