Tomasz Sułkowski

prawnik

Wspieram przedsiębiorców w bezpiecznym prowadzeniu biznesu. A w branży budowalnej pomagam w tworzeniu bezpiecznych umów kontraktowych, zarówno dla wykonawców, jak i zamawiających...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Zakres świadczenia wykonawcy z umowy o roboty budowlane

Tomasz Sulkowski18 czerwca 2019Komentarze (0)

Zakres świadczenia wykonawcy z umowy o roboty budowlane - okładka gazety

Dzień dobry!

Mam przyjemność poinformować, że kolejny artykuł mojego autorstwa ukazał się na łamach czasopisma Śląskiej Izby Budownictwa – Forum Budownictwa Śląskiego.

Tym razem artykuł poświęciłem zagadnieniu jakim jest zakres świadczenia wykonawcy z umowy o roboty budowlane.

O czym przeczytasz w powyższym artykule?

  • Z jakimi problemami w związku z zakresem świadczenia możemy spotkać się w trakcie realizacji zadania?
  • Jakie dokumenty precyzują zakres świadczenia?
  • Który z nich są najistotniejsze?
  • Co w przypadku, gdy w trakcie realizacji okazuje się, że zakres prac wynikający z dokumentacji projektowej jest niewystarczający do prawidłowego wykonania umowy?

Aby znaleźć odpowiedzi na te oraz inne ciekawe pytania gorąco zachęcam Cię do zapoznania się z treścią artykułu.

Dodam jeszcze, że nasza Kancelaria na codzień ściśle współpracuje ze Śląską Izbą Budownictwa na wielu polach, między innymi pełniąc rolę partnera merytorycznego w zakresie prawnym.

Zakres świadczenia wykonawcy z umowy o roboty budowlane - artykuł

***

Poczytaj także:


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/miedzymlotemakowadlem.com/public_html/wp-content/themes/thesis_189/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski Sp. j. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski Sp. j. z siedzibą w Bytomiu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sulkowski@kancelariagravis.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: