Tomasz Sułkowski

prawnik

Wspieram przedsiębiorców w bezpiecznym prowadzeniu biznesu. A w branży budowalnej pomagam w tworzeniu bezpiecznych umów kontraktowych, zarówno dla wykonawców, jak i zamawiających...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

XIII Śląskie Seminarium Budowlane – 3 i 4 września Ustroń

Tomasz Sułkowski24 września 2020Komentarze (0)

Śpieszę z informacją, że w dniach 3-4 września odbyło się XIII Śląskie Seminarium Budowlane, którego organizatorem była Śląska Izba Budownictwa, i podczas którego miałem przyjemność podzielić się ze uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawa budowlanego. Podczas wydarzenia poprowadziłem wykład na temat: Sprawna i bezpieczna realizacja robót budowlanych w czasie pandemii.

Miło mi, że moje szkolenie zostało bardzo pozytywnie ocenione przez słuchaczy.

Oto niektóre z pozytywnych opinii:

Jako Prezydent Śląskiej Izby Budownictwa jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Kancelarią GRAVIS. Szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie merytorycznym. Znajomość prawna i faktyczna branży budowlanej, a także komunikatywność prowadzącego gwarantują najwyższy poziom spotkań szkoleniowych. Powyższe znajduje potwierdzenie w spotkaniu szkoleniowym w dniu 03.09.2020 r., jakie organizowała Śląska Izba Budownictwa w Ustroniu.
Mariusz Czyszek, Prezydent Śląkiej Izby Budownictwa

Szkolenie bardzo mi się podobało. Jako osoba mająca na co dzień styczność z branżą budowlaną, doceniam wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną prowadzącego. Liczne przykłady oraz możliwość dyskusji w trakcie spotkania powodowały, że wykład był bardzo interesujący i wniósł wiele wartościowych przemyśleń.
– Tomasz Golis,Pierwszy Wiceprezes Śląskiej Izby Pracodawców w Gliwicach, Przewodniczący Śląskiej Rady ds. BHP przy Okręgowym Inspektoracie Pracy w Katowicach, Właściciel firmy Logis BHP Centrum Doradczo- Finansowe

Ja oraz nasza kancelaria Gravis Legal Group od lat współpracujemy ze Śląską Izbą Budownictwa. W poprzednim roku brałem udział w XII Śląskim Seminarium Budowlanym (relacja z wydarzenia), jak też jestem stałym gościem na łamach czasopisma wydawanego przez Izbę: Forum Budownictwa Śląskiego (jeden z moich artykułów).

Zdjęcie z tegorocznego Seminarium Budowlanego:

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez ancelaria Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski Sp. j. w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski Sp. j. w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: