Tomasz Sułkowski

prawnik

Wspieram przedsiębiorców w bezpiecznym prowadzeniu biznesu. A w branży budowalnej pomagam w tworzeniu bezpiecznych umów kontraktowych, zarówno dla wykonawców, jak i zamawiających...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Kancelaria GRAVIS LEGAL GROUP na targach EXPO

Tomasz Sulkowski18 kwietnia 2019Komentarze (0)

W dniach 5-7 kwietnia, przedstawiciele naszej Kancelarii brali udział w istotnym dla branży budowlanej wydarzeniu – EXPO Gliwice 20 Targi Budownictwa, Architektury.

EXPO GLIWICE to nowy projekt Gliwickich Targów Budownictwa, które już dawno wpisały się w cykliczny kalendarz największych targów budowlanych na Śląsku.

Nasza Kancelaria miała przyjemność wystawiać się na tegorocznych targach wraz z Śląską Izbą Budownictwa jako jej partner merytoryczy, tuż obok innych członków Izby.

Powierzchnia targowa obejmowała aż 3000 m2, a wsród wystawców byli przedstawicele wielu rozmaitych branż – począwszy na chemii budowlanej, przez ceramikę, aż na stolarce okiennej skończywszy

Co ciekawe, podczas targów miały także miejsce liczne branżowe konferencje oraz debaty , które organizowane były m.in. przy współpracym z Politechniką Śląską.

Dzięki różnorodności firm, podczas wydarzenia mieliśmy okazję do nawiązania wielu kontaktów oraz nowych znajomości.

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację.

***

Gravis Legal Group Gravis Legal GroupGravis Legal Group


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/miedzymlotemakowadlem.com/public_html/wp-content/themes/thesis_189/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski Sp. j. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski Sp. j. z siedzibą w Bytomiu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sulkowski@kancelariagravis.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: